Повернення і обмін товару

Обміняти або повернути куплений виріб, Ви можете протягом 14 днів (відповідно Законом України "Про захист прав споживачів" ).

Обмін або повернення буде здійснено за умови, що виріб зберіг товарний вигляд, збережена упаковка і етикетка. Всі витрати по поверненню та обміну, включаючи доставку будуть виконані за рахунок покупця, крім випадків пов'язаної з виною продавця або виробника. Більш докладно процедуру обміну / повернення товару можна дізнатися по телефону або e-mail.

ВАЖЛИВО У разі відмови Покупця від приймання товару з причин, не пов'язаних з неналежною якістю товару, покупець зобов'язаний оплатити послуги доставки. Уточнюйте наявність товару і ціни. Колір може відрізнятися від відображуваного на екрані. Якщо колір або розмір Ви не змогли вибрати, напишіть свої побажання в рядку "примітки до замовлення". Ми страхуємо відправляється нами вантаж на повну вартість! Тому, в разі пошкодження або втрати товару перевізник повністю компенсує його вартість. Від повної вартості страховки залежить сума доставки. Так що якщо Ви хочете ризикнути ми можемо на Ваше прохання вказати меншу вартість, в такому випадку претензії по комплектності і цілісності не приймаються.